Home » Catering dla firm » Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Catering imprezy firmowe Kraków, Katowice

Impreza firmowa to przygotowywane ze starannością wydarzenie dla pracowników i/lub kontrahentów, realizowane z zamiarem wzmocnienia wizerunku firmy, poprawy atmosfery i zgrania zespołu.
Impreza firmowa może mieć charakter bardzo formalny (otwarcie nowego obiektu – fabryki, prezentacja nowego produktu, walne zgromadzenie członków zarządu), ale coraz częściej spotykaną formą imprez firmowych są spotkania integracyjne pracowników, firmowe wigilie lub tematyczne imprezy okolicznościowe np. z okazji halloween.
Każda z tych imprez będzie miała inny przebieg i charakter, ale każda wymaga odpowiedniego uświetnienia. My ze swojej strony zadbamy o kulinarną stronę całego przedsięwzięcia, a Państwu pozostanie tylko zadbać o dobrą zabawę.
Specjalnością naszych szefów kuchni jest kuchnia polska i europejska. Stawiamy na klasyczne smaki w nowoczesnej formie. Poza walorami smakowymi przykładamy również dużo uwagi do wyglądu, jak również estetyki i sposobu podania dań. Przykładowe propozycje i sposoby serwowania można zobaczyć w galerii MENU.
catering imprezy firmowe
Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w cateringu imprez firmowych z chęcią zapewnimy profesjonalną obsługę w dowolnej tematyce oraz formule przyjęcia (zapewniamy catering w formie bufetu oraz catering na spotkania w formie zasiadanej z pełna obsługą kelnerską). Jesteśmy wyjątkowo elastyczną i dynamiczną firmą, otwartą na pomysły i sugestie naszych klientów. Posiadamy gigantyczne zaplecze logistyczne i doświadczenie w obsłudze dużych imprez – to właśnie dlatego nie boimy się odważnych wyzwań.
catering imprezy firmowe
Zapraszamy do współpracy przy organizacji imprez firmowych na terenie Krakowa i Katowic.