Home » Catering dla firm » Wigilie i przyjęcia okolicznościowe

Wigilie i przyjęcia okolicznościowe

Catering na wigilię firmową Kraków, Katowice

Grudzień to okres, w którym większość firm organizuje wigilię firmową dla swoich pracowników, połączoną z podsumowaniami minionego roku oraz degustacjami potraw wigilijnych. Czas okołoświąteczny jest czasem szczególnym, w trakcie którego pragniemy w miłej i przyjaznej atmosferze spotkać się ze swoimi współpracownikami i kontrahentami.
Firma Jurek-Catering zapewnia profesjonalną obsługę, doskonałej jakości dania oraz umożliwi Państwu skorzystanie ze swojego bogatego doświadczenia w organizacji cateringu świątecznego.
Nasi kucharze co roku tworzą dla Państwa wyjątkowe dania, które spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony gości.

catering wigilijny kraków

Od wielu lat zapewniamy catering wigilijny dla małych i dużych przedsiębiorstw, co pozwala nam zaproponować zarówno dania klasyczne (typowo wigilijne, świąteczne), jak również zaprezentować nowoczesne podejście do Wigilii i uraczyć gości ekskluzywnymi wariacjami nt. klasycznych wigilijnych potraw.

Nasi klienci zawsze mają możliwość wyboru sposobu serwowania posiłków, od bufetu na uroczystej kolacji z pełną obsługą kelnerską kończąc. Oczywiście dobór dań zawsze pozostaje w gestii naszych klientów, my ze swojej strony pozostajemy do dyspozycji i chętnie doradzimy w wyborze dań i formuły spotkania wigilijnego. Z przyjemnością doradzimy również w kwestii miejsca, w którym można zorganizować firmową wigilię. Dysponujemy bazą miejsc, w których możemy przygotować spotkania na kilkanaście, jak i kilkaset osób – zapraszamy do naszego działu Miejsca Cateringu, w którym prezentujemy interesujące lokalizacje.

Zapraszamy do kontaktu z nami, z przyjemnością przygotujemy indywidualną wycenę i omówimy szczegóły spotkania.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług cateringu wigilijnego na terenie Krakowa, Katowic i innych miejsc w województwach małopolskim i śląskim.