Łap kod.

Catering konferencyjny

Catering na konferencje Kraków | Katowice

Organizując konferencję, należy pamiętać o odpowiednim cateringu dostosowanym do harmonogramu konferencji czy szkolenia. Imprezy tego typu trwają nawet kilka dni i w tym okresie należy zapewnić gościom zróżnicowane menu.

Konferencje zazwyczaj rozpoczynają się rano, dlatego gościom należy na początku zaserwować powitalną kawę ze słodkim poczęstunkiem, następnie około południa serwuje się lunch. Catering zwykle występuje w formie szwedzkiego stołu / bufetu, a potrawy można dobrać według dowolnego klucza, uwzględniając upodobania uczestników konferencji. Oczywiście gro konferencji zaczyna się od tzw. welcome party, które przyjmuje bardziej elegancką formę przyjęcia koktajlowego.

Zwyczajowo konferencje kończą się uroczystą kolacją. Z racji wieloletniej działalności w Krakowie i Katowicach jesteśmy gotowi pomóc w organizacji kolacji i konferencji w wyjątkowych miejscach, jak na przykład wnętrza Muzeum Lotnictwa Polskiego, czy Pałacu pod Baranami.
Zapraszamy do galerii miejsc cateringu.

Sprawdź nasz profesjonalny catering

Wiemy, że wybór cateringu nie jest łatwy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się doświadczeniem i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Poznajmy się