Łap kod.

ŚDM 2016 w Krakowie

Home » Realizacje » ŚDM 2016 w Krakowie

W trakcie trwania Światowych Dni Młodzieży w Krakowie mieliśmy niesamowitą przyjemność uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych, nie tylko dla Papieża Franciszka na Wawelu, ale również dla pielgrzymów i biskupów z całego świata.

Zapewnialiśmy catering na trzy wydarzenia odbywające się w ramach ŚDM na terenie Krakowa, Brzegów k. Wieliczki oraz w Piekarach.

ŚDM w Piekarach

Zespół Szkół w Piekarach w województwie małopolskim miał przyjemność gościć pielgrzymów z całego świata przygotowujących się do ŚDM. Na czas ich obecności zadbaliśmy o stronę gastronomiczną przygotowując catering w plenerze dla wszystkich obecnych. Największym zainteresowaniem cieszyły się nasze pierogi oraz inne typowe dania kuchni polskiej.

Miejsce wydarzenia: Zespół Szkół w Piekarach
Czas trwania wydarzenia: 23 – 26.07.2016r
Liczba uczestników: 1400 osób
Zakres usługi: codziennie śniadania, obiady i kolacje przygotowane dla wszystkich pielgrzymów zakwaterowanych w szkole w Piekarach

Bankiet na stadionie Wisły (Stadionie Miejskim) w Krakowie
Na terenie stadionu znajdującego się przy ul. Reymonta w Krakowie w ramach Światowych Dni Młodzieży zorganizowaliśmy elegancki bankiet, na którym gościliśmy kardynałów i biskupów z całego świata, władze miasta, posłów oraz senatorów RP. To wydarzenie jest warte wspomnienia również dlatego, że całe przedsięwzięcie zostało przez nas zorganizowane tylko w 3 dni. Tym bardziej cieszy nas sukces, jaki osiągnęliśmy.

Miejsce wydarzenia: Stadion Miejski w Krakowie
Czas trwania wydarzenia: 26.07.2016r, godz. 19.00
Liczba uczestników: 1000 osób
Zakres usługi: bankiet, bufet zimny, gorący oraz słodki

Kampus Misericordiae – Brzegi k. Wieliczki
Na zakończenie niezwykłych duchowych przeżyć zorganizowaliśmy uroczysty obiad, na którym gościli Prezydent RP wraz z zaproszonymi gośćmi.

Miejsce wydarzenia: Kampus Miłosierdzia, Brzegi
Czas trwania wydarzenia: 31.07.2016r
Liczba uczestników: 55 osób
Zakres usługi: uroczysty obiad

Sprawdź nasz profesjonalny catering

Wiemy, że wybór cateringu nie jest łatwy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się doświadczeniem i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Poznajmy się