Łap kod.

Impreza firmowa- 30 lecie firmy ZPUH Bobek

Home » Realizacje » Impreza firmowa- 30 lecie firmy ZPUH Bobek

Przedstawiamy naszą kolejną realizację we współpracy z meetART. Impreza firmowa dla firmy ZPUH Bobek związana była z 30 leciem założenia firmy w połączeniu z otwarciem nowej hali produkcyjnej. To właśnie nowa hala była miejscem w którym ustawiliśmy stoły wraz z czarnymi pokrowcami, które w industrialnym wnętrzu prezentowały się bardzo elegancko.
W przyjęciu uczestniczyło 130 osób związanych z firmą ZPUH Bobek, dla których nasi kucharze przygotowali wspaniałą trzydaniową kolację, z rarytasami w postaci kremu z pieczonej cebuli, filecików cielęcych czy też przysmaku bezowego.

Oczywiście nie mogło zabraknąć dobrej muzyki, w tym przypadku swingująco-jazzującej, która umilała Gościom pobyt. Ciekawym akcentem była prezentacja znajdujących się w hali maszyn wraz z aranżacją świetlną. Reasumując, 24 listopada zapewniliśmy catering na kolejnej udanej imprezie firmowej.

Sprawdź nasz profesjonalny catering

Wiemy, że wybór cateringu nie jest łatwy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się doświadczeniem i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Poznajmy się