Łap kod.

650-lecie UJ – Catering w Filharmonii Krakowskiej i w Auditorium Maximu

Home » Realizacje » 650-lecie UJ – Catering w Filharmonii Krakowskiej i w Auditorium Maximu

12 maja 1364 roku Kazimierz Wielki podpisuje dokument fundacyjny i tym samym ustanawia obecny Uniwersytet Jagielloński, który po 650 latach swojej działalności w w maju 2014 roku obchodził wielkie święto. Aby uczcić swoją wielowiekową działalność władze Uniwersytetu zaplanowały szereg konferencji oraz wydarzeń kulturalnych. Jednym z najważniejszych punktów było zaplanowane na 10 maja uroczyste posiedzenie Senatu UJ w Auditorium Maximum, na którym władze uczelni gościły Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz przewodniczącego Komisji Europejskiej Jose Manuela Barroso, który został uhonorowany złotym medalem „Plus Ratio Quam Vis”- „Więcej znaczy rozum niż siła”.
W ramach obchodów nasza firma przygotowała poczęstunek w dwóch miejscach: w Filharmonii Krakowskiej po piątkowym koncercie Jubileuszowym oraz po zakończeniu uroczystego posiedzenia w Auditorium Maximum UJ przy ulicy Krupniczej w Krakowie. Na tę okazję specjalnie przygotowaliśmy obrusy i nakładki na stoły w granatowym kolorze będącym kolorem krakowskiej uczelni oraz setki różnego rodzaju przekąsek. Nie możemy tego nie napisać ;) Nasz Szef kuchni z zespołem zdecydowanie przywykli już do gotowania dla najważniejszych osób w państwie i podchodzą do tych wydarzeń bez tremy z zachowaniem chłodnego profesjonalizmu. Poniżej kilka zdjęć na 5 minut przed godziną zero.

Sprawdź nasz profesjonalny catering

Wiemy, że wybór cateringu nie jest łatwy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się doświadczeniem i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Poznajmy się