Łap kod.

Otwarcia obiektów

Catering na otwarcie obiektu/galerii

Otwarcia obiektów zawsze należały do chwil wyjątkowych, niezależnie czy jest to nowa galeria handlowa, czy też nowa linia produkcyjna. Przywitanie i wspólne świętowanie tego faktu z inwestorami, klientami, pracownikami warto uczcić ciekawym menu lub wykwintnym bufetem.
Catering otwarcia obiektów
Przy organizacji tego typu przedsięwzięć należy skorzystać z usług doświadczonych i sprawdzonych partnerów. Firma Jurek-Catering współuczestniczyła w otwarciach tak dużych obiektów, jak Galeria Krakowska (w trakcie którego serwowaliśmy dania à la carte), dlatego z pełną odpowiedzialnością jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania cateringowego w Krakowie, Katowicach i okolicznych miejscowościach.

Oferujemy swoje usługi polegające na zapewnieniu cateringu dla firm w postaci bufetu, szwedzkiego stołu, słodkiego poczęstunku, czy uroczystej kolacji z pełną obsługą kelnerską.

Masz pytania dotyczce cateringu? Z chci podzielimy si naszym dowiadczeniem Poznajmy si

Galeria

Referencje

 • Sownikowa definicja profesjonalizmu nie oddaje tego co robi Jurek Catering, powinno si stworzy now w oparciu o ich prac. Wszystko na najwyszym poziomie, od szczegw takich jak marchewki zwizane paskami, ze szczypioru, przez detale ubioru kelnerw po cakowit sprawn organizacj eventw. Wszystko 5/5, a dodatkowo obsuga kelnerska i jako jedzenia 7/5

  Stanisaw Panik

 • Lubi pracowa z profesjonalistami. Zawsze fantastyczna obsuga, jedzenie najlepsze na wiecie - wszystko dopracowane w stu procentach!

  Wioletta Mitura - MeetArt

 • Firma zapewnia doskonaem menu w formie bufetowej oraz wysokiej jakoci, atrakcyjnie podane i smaczne dania, a obsuga wyrzniaa si sprawnoci i uprzejmoci, na co zwracali uwag uczestnicy imprezy.

  Hanna Kawa-Pawlak - Toyota Katowice

 • Pragniemy podzikowa Pastwu za profesjonaln i sprawn organizacj cateringu dla uczestnikw konferencji oraz pomocne porady i sugestie dotyczce przygotowania tego przedsiwzicia. Wyniki ankiety przeprowadzonej wrd uczestnikw konferencji w czci dotyczcej cateringu wskazuj, i zarwno jako potraw jak i sposb ich podania przypady do gustu oseniajcym.

  dr med. Pawe Pytel - Kierownik dziau szkole Medycyna Praktyczna

Wsppracowalimy z

Sprawdź nasz profesjonalny catering

Wiemy, że wybór cateringu nie jest łatwy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się doświadczeniem i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Poznajmy się