Łap kod.

Catering na prezentację nowego samochodu

Home » Realizacje » Catering na prezentację nowego samochodu

Ostatnie miesiące obfitowały w zlecenia, które mają jeden wspólny mianownik, a mianowicie – samochody. Mieliśmy przyjemność obsługiwać eventy motoryzacyjne, które zostały zorganizowane z okazji prezentacji nowych, prestiżowych modeli samochodów oraz jubileuszu firmy związanej z branżą motoryzacyjną. Ten wspólny mianownik spowodował, że postanowiliśmy pochwalić się i pokazać kilka zdjęć z tych imprez w jednym wpisie.

Catering na prezentację nowego samochodu

Dla firmy Lellek Group przygotowaliśmy catering na prezentację nowego samochodu Audi A8 w salonie w Gliwicach. Prezentacja nowego modelu poprzedzona była żywiołowym występem tanecznym.

Prezentacja nowego modelu luksusowego Lexusa w Katowicach również została uświetniona przez Jurek-Catering oraz naszą perfekcyjną i elegancką obsługę. Tym razem więcej apetycznych zdjęć prezentujących nie tylko piękne wnętrza i samochody, ale również ukazujące naszą niebanalną prezentację jedzenia. Polecamy się na wszystkie motoryzacyjne wydarzenia, a za doskonałą współpracę dziękujemy Evtrad Events.
Catering na koktajl dla 100 osób.

Catering na jubileusz firmy

Każdy sukces w firmie wart jest świętowania, a jeśli mówimy o 30-leciu istnienia to tym bardziej okazja godna jest najlepszej oprawy. Mieliśmy przyjemność uświetnić 30-lecie istnienia firmy z branży motoryzacyjnej. Wnętrza hali to pozornie nieprzystosowane i niekorzystne miejsce do organizacji bankietu, ale zastawione odświętnie nakrytymi stołami oraz jedzeniem zmieniają swój surowy charakter. Obecność wielkich ciągników siodłowych oraz typowego wyposażenia hali wpisywała się idealnie w klimat imprezy i wprowadziła nutę autentyczności.

Sprawdź nasz profesjonalny catering

Wiemy, że wybór cateringu nie jest łatwy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się doświadczeniem i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Poznajmy się