Łap kod.

Catering na imprezy plenerowe i przyjęcie w plenerze

Ciepłe, wręcz upalne popołudnia i przynoszące ulgę od skwaru dnia wieczory – wszystko to właśnie przed nami, tak samo, jak i sezon na przyjęcia, bale, bankiety i oczywiście wesela w plenerze (sezon już na dobre ruszył!). Dlaczego o tym piszemy? A mianowicie dlatego, że wszelkiego rodzaju imprezy w plenerze, jak i catering na imprezy plenerowe, cieszą się coraz większym zainteresowaniem.
Napiszemy, jakie są możliwości, dla kogo taki typ przyjęcia i gdzie go można zorganizować.
Przyjęcie w ogrodzie i catering n przyjęcie plenerowe
przyjęcie w ogrodzie

Imprezy plenerowe – dla kogo

Imprezy w plenerze cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów, można by rzec, że niesłabnącym. Dlaczego tak jest? Wydaje nam się, iż my jako społeczeństwo mamy pewien sentyment do imprez organizowanych pod gołym niebem, kojarzą nam się one ze śpiewem wokół ogniska i kiełbasą na patyku. Oczywiście ten typ imprez plenerowych to zdecydowana większość, ale z biegiem czasu coraz częściej bierzemy udział w organizowaniu przyjęć w ogrodach, parkach, czy też na łąkach i to przyjęć rozumianych jako eleganckie bankiety organizowane w godzinach popołudniowych lub wczesnym wieczorem.
Część z naszych klientów zamawia namioty i wykorzystuje je jako dodatkową przestrzeń dla gości przy małej powierzchni budynku, w którym odbywa się przyjęcie. Często przyjęcie w plenerze i namioty są idealnym rozwiązaniem, jeśli organizujemy przyjęcie na ostatnią chwilę, a wszystkie interesujące nas sale są zajęte. Wtedy można skorzystać z parku znajdującego się przy dworku, czy też pałacyku i zapewnić sobie tym samym idealne tło dla przyjęcia.
I oczywiście z pleneru chętnie korzystają firmy organizujące imprezy integracyjne dla swoich pracowników – w tym przypadku impreza ma troszkę luźniejszy charakter, a klienci preferują raczej wspólne spotkanie przy grillu.
Kieliszki wykorzystane przez catering na imprezie plenerowej

Imprezy w plenerze – gdzie można zorganizować?

We własnym ogrodzie, w parku, na łące, obok obiektu muzealnego, w pałacowym parku, w dworku, czyli jednym słowem wszędzie pod gołym niebem. Dla dobrej firmy cateringowej lokalizacja nie będzie problemem i śmiało można dać upust swojej fantazji.
My, ze swojej strony polecamy kilka miejsc – taką listę można przejrzeć w naszej zakładce Miejsca Cateringu, a szczególnie polecamy Dworek w Mogilanach, Ogrody Archeologiczne oraz Ogrody w Krakowie.

Catering na imprezy plenerowe – nasza propozycja

Aby zorganizować przyjęcie w plenerze należy wybrać lokalizację, dobrać charakter imprezy do okazji, zamówić catering, wybrać rodzaj przyjęcia (zasiadany, czy też przyjęcie w formie koktajlu ze szwedzkim stołem), wypożyczyć namioty, stoły, zastawę stołową, dekoracje, kwiaty i tak lista spraw do załatwienia może się powiększać, ale można również skorzystać z usług naszej firmy cateringowej, a my ograniczymy listę spraw do załatwienia i zorganizujemy przyjęcie za Was.
Zapraszamy.

Najwyższa jakość usług

Dla naszych Klientów nie ma przyjęć mało ważnych, podobnie dla nas. Nasz szef kuchni i zespół kelnerów z jednakowym zaangażowaniem podchodzą do przygotowania i obsługi cateringowej kameralnych przyjęć, jak i dużych konferencji i imprez firmowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to poznaj filozofię naszych działań.

Catering Kraków

  • Organizacja imprez firmowych
  • Usługi cateringowe w Krakowie
  • Catering Kraków kongresy
  • Imprezy firmowe
  • Catering Kraków pikniki
  • Obsługa przyjęć
  • Catering Katowice

Sala bankietowa Kraków Mogilany

Serdecznie zapraszamy do prowadzonej przez nas wyjątkowej Sali Bankietowej Triana w podkrakowskich Mogilanach. Zapewniamy pełną obsługę techniczną, wyżywienie i pomoc przy organizacji bankietu nawet dla 350 osób. Poznaj szczegóły sali na stronie dedykowanej weselom, cateringowi weselnemu i bankietom wesela.jurek-catering.pl

Sprawdź nasz profesjonalny catering

Wiemy, że wybór cateringu nie jest łatwy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się doświadczeniem i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Poznajmy się