Łap kod.

Bankiet w nietypowej lokalizacji w Katowicach

Home » Realizacje » Bankiet w nietypowej lokalizacji w Katowicach

Po letnich, ogrodowych klimatach pora na organizację spotkań firmowych oraz eventów we wnętrzach. Zatrudnienie profesjonalnej firmy cateringowej oraz zlecenie organizacji całego spotkania firmom zajmującym się eventami firmowymi może skutkować nietuzinkowymi rozwiązaniami. W przypadku tej realizacji niestandardowe było miejsce, w którym serwowaliśmy dania i przekąski.

Podziemny parking wbrew temu, co w pierwszej chwili możecie pomyśleć, idealnie się do tego nadaje. Dla nas to nie była pierwsza taka sytuacja, ale zastosowane w Katowicach dekoracje stworzyły nietypowy, industrialny klimat i przeobraziły parking w elegancką przestrzeń wypełnioną zielenią. Czarne obrusy oraz krzesła doskonale wpasowały się w całość i były wyjątkowym tłem dla kolacji serwowanej dla 70 gości.

Nieszablonowe podejście w kwestii lokalizacji przyjęcia, bankietu, czy eventu firmowego otwiera wiele możliwości przez organizatorami. Łatwiej znaleźć profesjonalną firmę cateringową, która będzie dysponowała wolnym terminem niż typową przestrzeń do organizacji standardowych eventów, zwłaszcza w takich miastach jak Katowice lub Kraków, w których codziennie odbywają się dziesiątki mniejszych i większych wydarzeń.

Przyjęcie dla Wawel Service współtworzyliśmy wraz z Make & Shake, Floral Concept Store by Eva Klimek, Grupa PARTNER Biuro Obsługi Imprez.

Sprawdź nasz profesjonalny catering

Wiemy, że wybór cateringu nie jest łatwy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania, podzielimy się doświadczeniem i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Poznajmy się