Home » Catering dla firm » Eventy firmowe

Eventy firmowe

Catering na eventy firmowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonale zarządzanemu i zgranemu zespołowi oraz zapleczu logistycznemu jesteśmy wyjątkowo skuteczni również w organizowaniu eventów firmowych oraz zapewnianiu obsługi gastronomicznej na w/w typie imprez. To co najważniejsze w tego typu wydarzeniach to przede wszystkim ogromne zaplecze, precyzyjna i sprawna logistyka oraz dobry personel, który stanie na wysokości zadania i zapewni sukces całemu przedsięwzięciu.

catering imprezy masowe

Lata działania na krakowskim rynku gastronomiczno-cateringowym pozwoliły nam rozbudować zaplecze o ogromną liczbę nakryć stołowych, stołów, krzeseł, obrusów, podgrzewaczy oraz sztućców. Tak bogate zaplecze pozwala nam podjąć się obsługi każdej imprezy masowej (eventów) na terenie Krakowa, Katowic, województwa małopolskiego oraz śląskiego. Na bazie naszego zaplecza stworzyliśmy wypożyczalnię naczyń, z której usług może skorzystać każdy, również osoby prywatne, które potrzebują większej liczby nakryć stołowych niezbędnych do organizacji imprez rodzinnych lub imprez okolicznościowych.

W przeszłości wielokrotnie wydawaliśmy po kilkanaście tysięcy posiłków w ciągu dnia, a przygotowane dania jak zawsze spełniały wysokie wymagania i oczekiwania naszych klientów. Organizując catering na eventy firmowe ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość i brak kompromisów. Staramy się, aby organizowane przez nas imprezy niezależnie od wielkości zawsze spełniały najwyższy standard jakościowy.

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, która bez ustanku podnosi kwalifikacje swojej kadry poprzez liczne szkolenia, inwestując równolegle w zaplecze techniczne, logistyczne i innowacje technologiczne.

Nie bez znaczenia pozostaje dla nas kwestia dekoracji. W organizowanych przez firmę Jurek-Catering imprezach zapewniamy dekorację zgodne z najnowszymi trendami i światowymi wzorami, a pełnię zaangażowania dopełnia wyjątkowa staranność i dbanie o detale w wyglądzie serwowanych potraw.