Home » Catering dla firm » Pikniki

Pikniki

Catering piknik firmowy Kraków Katowice

Piknik firmowy to cieszący się coraz większym zainteresowaniem typ imprezy firmowej, w trakcie którego pragniemy w nieformalny sposób spotkać się ze swoimi pracownikami, zapewniając im niesamowite wrażenia i przeżycia tak odległe od codziennej rzeczywistości w biurze. Taka forma spotkania, jak piknik cieszy się większym zainteresowaniem oczywiście w sezonie wiosenno-letnim, ale organizacja poczęstunku w zimowym krajobrazie również będzie niesamowitym przeżyciem.

Piknik firmowy jest ważnym wydarzeniem wśród pracowników w każdej firmie, ale jego prawidłowe przygotowanie jest wyzwaniem dla firm cateringowych. Powodem jest fakt, iż miejsce pikniku często znajduje się w otoczeniu zieleni, na uboczu, a wtedy niezmiernie ważnym elementem jest posiadanie odpowiedniego zaplecza logistycznego.
catering pikniki firmowe
Firma Jurek-Catering operująca na terenie Krakowa i Katowic (województwa śląskie i małopolskie) organizowała imprezy plenerowe i pikniki w różnych, nawet tak wymagających miejscach jak jaskinie.
Nasze sugestie można znaleźć w dziale Miejsca Cateringu, w którym prezentujemy na przykład zdjęcia z przyjęcia w ogrodzie Muzeum Archeologicznego.
20140618_17513catering piknik firmowy
Jesteśmy w stanie dostarczyć każdy rodzaj posiłku i sprzętu do serwowania w każde miejsce i zorganizować piknik pod gołym niebem lub w namiotach.
W ramach pikniku możemy również przygotować i serwować dania z grilla, które będą ciekawym urozmaiceniem i sprawią, iż goście poczują się jak na rodzinnym spotkaniu.