Home » Catering dla firm » Gala/Bal

Gala/Bal

Catering Gala, Dinner, Bal

Przy realizacji wykwintnej kolacji, eleganckiego balu lub gali niezmiernie ważnym jest zapewnienie cateringu dostosowanego do typu, charakteru imprezy, ale również i miejsca, które często samo w sobie tworzy piękne tło dla spotkania i wymaga jedynie dyskretnego podkreślenia piękną zastawą stołową i unikalnymi daniami.

Jurek-Catering to przede wszystkim doświadczenie. Działając na rynku Krakowa oraz Katowic od wielu lat, jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie zapewnić wysoce wyspecjalizowany personel, który zadba o najdrobniejszy szczegół przyjęcia. Od eleganckich i dyskretnych dekoracji kwiatowych, poprzez dopasowane do klimatu imprezy nakrycia stołów, a na sprawnej i fachowej obsłudze kończąc.

Nasi kucharze specjalizują się w kuchni polskiej oraz europejskiej dbając nie tylko o doskonały i bogaty smak potraw, ale również o estetykę podania i prezencję dań i stołów. Przykłady naszych dań można podziwiać w galerii MENU.
catering gala bal

Nasi kucharze sprawią, że wszystkie serwowane dania zachwycą zmysły najbardziej wymagających gości, a bezbłędna obsługa gwarantuje wysoką kulturę i krótki czas wydawania dań. Posiadamy zaplecze gastronomiczne umożliwiające sprawne zorganizowanie i przeprowadzenie cateringu nawet dla kilku tysięcy gości w najbardziej nietypowych miejscach na terenie Krakowa i okolic.

Dzięki doświadczeniu jesteśmy gotowi pomóc w organizacji imprez w wyjątkowych lokalizacjach na terenie Krakowa i Katowic.