Home » Catering dla firm

Catering dla firm

Catering dla firm Kraków Katowice

Zapewnienie obsługi cateringowej dla firm to zadanie trudne i wymagające. Na przestrzeni wielu lat podejmowaliśmy się organizacji tak wielu nietypowych i niestandardowych imprez, że trudno w kilku słowach opisać te wszystkie wyzwania. Dzięki dużej liczbie zleceń mieliśmy przyjemność poznać wiele interesujących miejsc, jak również i ludzi, z którymi współpracujemy już od wielu lat, a rozwijający się krakowski rynek pozwala nam z dreszczem emocji patrzeć w przyszłość.
Catering dla firm to przede wszystkim:

Warto wspomnieć również o cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem letniej odsłonie imprez firmowych, a mianowicie piknikach oraz imprezach integracyjnych organizowanych na świeżym powietrzu. Ten typ imprezy jest idealny, jeśli chcemy zintegrować swoich pracowników i zapewnić im ciekawą zabawę w nietypowej scenerii. Proszę wskazać nam miejsce, a my zadbamy o kulinarną część przedsięwzięcia (polecamy nasze dania z grilla!).

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnej i rzetelnej firmie, która w przeszłości organizowała tak spektakularne wydarzenia cateringowe, jak otwarcie Galerii Krakowskiej, czy konferencje na 2500 osób to jesteśmy właściwym Partnerem.

Przygotowanie, wykwalifikowana kadra, a także szerokie zaplecze pozwala nam organizować największe imprezy, nawet do kilku tysięcy osób. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie i zagwarantować, że Państwa goście będą zadowoleni.

Zapraszamy do Współpracy!