Home » Catering weselny » Organizacja wesel

Organizacja wesel

Organizacja wesel Kraków – wesela w ogrodach i nietypowych miejscach

W ciągu kilkunastu lat działalności naszej firmy przygotowanie przyjęć weselnych udało się nam dopracować do perfekcji, a w podejmowanych przez nas działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiamy profesjonalizm w organizacji przyjęć. Pomagamy organizować przyjęcia weselne w nietypowych miejscach, bo wiemy, że wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Do miejsc, które szczególnie polecamy należą Pałac pod Baranami Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie, Zamek w Korzkwi, Ogrody Muzeum Archeologicznego, czy też urokliwy i pięknie położony Dworek w Mogilananch.

Catering weselny Kraków

Wiemy, jak ważny dla Młodej Pary jest komfort psychiczny, że ich przyjęcie spoczywa w zaufanych rękach, dlatego niezmiernie ważnym jest dla nas zadowolenie naszych klientów będące jednocześnie dla nas najlepszą referencją. Z przyjemnością pomagamy dokonać właściwego doboru dań do charakteru przyjęcia, zawsze oferujemy wysoką estetykę serwowanych potraw oraz miłą i profesjonalną obsługę. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania pragnąc zaspokoić indywidualne gusta i życzenia naszych klientów.

Zapraszamy również do sprawdzenia naszej sali bankietowej Triana, która daje możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego nawet na 400 osób.