Home » Catering dla firm » Przyjęcie i bankiet

Przyjęcie i bankiet

Catering na przyjęcie i bankiet firmowy Kraków Katowice

Przyjęcia i bankiety firmowe to jedna ze specjalności firmy Jurek-Catering. Działamy na rynku katowickim i krakowskim i to właśnie w tych miastach zorganizowaliśmy setki udanych imprez zarówno dla niewielkich firm, jak i dla światowych gigantów oraz instytucji rządowych.
catering przyjęcia
Od początku działalności firmy Jurek-Catering organizowane bankiety cechuje wysoki poziom serwowanych potraw, wyjątkowa prezencja dań i stołów, nienaganna obsługa, doskonałej jakości zastawa stołowa, a także dekoracje dostosowane do charakteru imprezy. Zdobyte doświadczenie poparte licznymi referencjami, a także zaplecze logistyczne pozwala nam przygotować bankiet spełniający wszystkie wymagania naszych klientów, co do tematu imprezy i potraw.
catering przyjęcie i bankiet
Od 2010 roku mamy możliwość organizacji bankietów w naszym obiekcie w podkrakowskich Mogilanach, który może pomieścić nawet 400 osób (szczegóły sali bankietowej Triana) lub w innych ciekawych miejscach, jak krakowskie Muzeum Lotnictwa Polskiego.

Zapraszamy do naszego działu „Miejsca Cateringu”, w którym prezentujemy nasze doświadczenie, jak również propozycje miejsc, w których możemy zorganizować dla Państwa catering na bankiet i przyjęcie.